PARAMEDYA

Remzi ÖZDEMİR

Genel müdür gözü ile bankacılar

Bugüne kadar hep banka çalışanları konuştu. Genel müdür yardımcıları, bölge müdürü, satış müdürü ve şube müdürleri eleştirildi.Peki bir Genel Müdür  tüm bu eleştirilere nasıl yanıt veriyor

Banka reklamlarında komedi

Bankalar neden hep reklamlarında komedyenleri oynatıyor? Bankacılık komik bir iş mi? Hele bir banka var ki, çalışanlarının önce anasını ağlatıyor sonra reklam filminde oynatıyor. 

Remzi Özdemir O GM'yi samimiyete davet etti

İnsanlar yıllarca çalıştığı bankadan atıldığını sabah ekranları kapanınca anlıyor.. Personel işten atılma korkusu ile hamile kalmaya korkuyor, Genel Müdür şov yapıyor. Bunun adı SAMİMİYETSİZLİK!

BİR ANNENİN ONUR MÜCADELESİ

Süt izninde işten atılan bankacı anne hakkını aramak için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne gidiyor. Bankacı anne, bankanın Avrupa'daki CEO'suna dava açıyor.

Vicdansız bankacılık

Yine aynı bankanın bu kez EGE bölge müdürü. Sigorta kampanyası ile bedava Londra gezisi için personeline zulm yapmaya başladı. Vicdansız bir bölge müdür profili.

Bankaların vadesiz hesabı!

Bankalar paranın maliyeti artınca, çareyi vatandaşın parasını bedava kullanmada buldu. Baskının yeni adı VADESİZ MEVDUAT oldu. BDDK göreve!

ING Bank ve genel müdürü

Son günlerde bazı köşe yazarları Pınar Abay'ı yazıyor. Kadın için neler yaptığını. İNG Bank Genel Müdürü Pınar Abay'ı bir de ben yazayım dedim.

Körfez sermayeli bankanın KGF vurgunu!

Son bir haftadır personel katliamı yapan körfez sermayeli bankanın bu kez KGF vurgunu ortaya çıktı.  Batık krediler devletin sırtına yükleniyor. İşte belgesi:

YİNE O BANKA!

BDDK, Çalışma Bakanlığı ve Türkiye Bankalar Birliği uyuyor, Avrupalı banka zulm etmeye devam ediyor. 

Banka reklamları ve gerçekler

Ne zaman bir bankanın reklamları sık sık televizyonda yayınlanıyorsa o hemen şube kapatıp personel çıkartıyor. Banka reklamlarına yönelik ilginç bir bakış açısı:

BANKACILIKTA SENDİKACILIK OYUNU

Turk Metal Sendikası'nın grevinin Bakanlar Kurulu tarafından ertelenmesi gözlerin bankacılık sektörüne çevrilmesine neden oldu. Sektördeki sendikalar ne yapacak?

Türkiye Bankalar Birliği ve itibar

Türkiye Bankalar Birliği bir bana bir açıklama yolladı. Bankalar Birliği'ne göre, Türkiye'deki bankalarda mobbing yok. Dolaysıyla kanser ve hasta olan bankacı da yok. İşte Remzi Özdemir'in yanıtı:

AĞLA TÜRKİYE AĞLA

Televizyonda bir bankanın reklamı yayınlanıyor. Avrupa ülkelerinin bankacılarının nasıl üzüldüğünü anlatıyor. Bankacılarla dalga geçen bu reklama farklı bir yorum: 

İNSAN İNSANA BUNU YAPAR MI?

Kanser olan bir bankacıya doktor soruyor Ne yapıyorlar size bu bankalarda?

Bankacılıkta ucuz işçilik

Yılın son 3 iş gününde yine bankacı katliamı yapıldı. Sahnede yine aynı banka. Yine aynı Genel Müdür. 

Kontrollü anket genel müdürü mutlu edecek

Bu kadarına da YUH yani! Yalaka bölge müdürü personel anketini müdür kontrolünde yaptırdı. Olumsuz yazmak yok! 

AK MÜDÜRLER

Hepsi birbirinden değerli 14 insan bir araya geldi. Ortak özellikleri hayatlarının en verimli döneminde bankaları tarafından sistem dışına itilmesi. Bankacılık neden bu hale geldinin en güzel yanıtı:

BANKA ŞUBESİ DEĞİL KÖLE PAZARI

Müdür Bey, yeni kurallar koydu. Artık hasta bile olsanız  hatta ölüm döşeğinde bile olsanız rapor almadan önce müdüre soracaksınız. Bu kez yerli bankadan akıllara ziyan bir olay!

SATIŞ MÜDÜRÜNÜN MUHTEŞEM MANTIĞI

Bankacılık neden bu hale geldi sorusuna bir yanıt da Körfez sermayeli bankanın Ege Bölgesi satış müdüründen geldi. Telekonferansı dinleyenler sordu: Bu adam ne içti?
 

Mobingci İtalyanlar!

İtalyanlar kendi ülkesinde yapamadığı mobbingi Türkiye'de yapıyorlar. Hatta  Fransızlar da... Dahası Hollandalılar da. İyi de bunu kimin eliyle yapıyorlar?

Kayıtlar: 21 - 40 , Toplam: 193