PARAMEDYA

Remzi ÖZDEMİR

Bankadan satılık cami

Hep bankalar karlı çıkacak değil ya. Bu kez uyanık bir banka müşterisi bankaya öyle bir ders verdi ki!

Bankalar ne durumda?

Donuk krediyi bankalar sevmez. Donuk kredi bilançoyu fena bozar. Donuk kredi er geç batar. Bu bilançoları gören okuyan yurt dışı finansmancılar ne yapar? Artık borcu ağırdan satar. Faizi yükseltir, vadeyi kısar. Güven ortadan kalkmaya başladığında ilk önce onlar kaçar. 
 

Bankalar personel çıkartacak mı?

Bankalar personel çıkartacak mı çıkartacaksa daha ne kadar çıkartacak? En çok konuşulan o sorunun yanıtı:

Suçlu şube çalışanı mı?

Şube çalışanların 3 kart, iki sigorta ile performansını ölçen koca CEO'lar gemiyi karaya otutturdu. Peki bunların performansını kim ölçecek?

Bu ısrar neden

BDDK halen onaylamadı. Sendika istemiyor bankanın binlerce çalışanı kabus görmüş gibi korkudan tir tir titriyor ama O banka O GMY'de ısrar ediyor. Bu ısrarın arkasında ne var?

NEREDE BU CEO’LAR?

Kredi derecelendirme kuruluşları bankaların kredi notunu düşürdü, banka hisseleri tepe taklak ama o artist CEO'lar ortalıkta yok! Sahi nerdeler?

AHMET ÖLDÜ!

Bankacı Ahmet, son nefesini 2 yavrusuna bakarak verdi. Gözün aydın bölge müdür Ahmet artık yaşamıyor. Onu kovmak için tazminat vermeyeceksiniz...

O Genel Müdür Yardımcısından haber var

O GMY ile ilğili gerğin bekleyiş sürerken, halen atamasının yapılmaması ilginç iddiaların ortaya atılmasına neden oldu. İşte o iddialar

AL SANA YABANCI

Borsacı yabancılar göçertti. Kabus gibi satışlar.  Bunların hepsi yabancı sevdası yüzünden başımıza geldi. Yerli oyuncularıa hapse atıp, yabancıyı baş köşeye koydunuz. Al sana yabancı...

Bankacıyı açlığa mahkum etmek istiyorlar

Bankacılık sektöründe REFERANS KİRLİLİĞİ patlaması var. Bu işin mucidi olan GMY'nin yeni bankaya geçişine BDDK izin vermemeli.

O genel müdür yardımcısı

Binlerce bankacıyı işsiz bırakan, sektöre referans kirliliği ahlaksızlığını getiren, uyguladığı performans sistemi ile binlerce bankacıyı antidepresan kullanmak zorunda bırakan O GMY İSTİFA ETTİ. Peki onu nasıl bilirdiniz?

Genel müdür gözü ile bankacılar

Bugüne kadar hep banka çalışanları konuştu. Genel müdür yardımcıları, bölge müdürü, satış müdürü ve şube müdürleri eleştirildi.Peki bir Genel Müdür  tüm bu eleştirilere nasıl yanıt veriyor

Genel müdür gözü ile bankacılar

Bugüne kadar hep banka çalışanları konuştu. Genel müdür yardımcıları, bölge müdürü, satış müdürü ve şube müdürleri eleştirildi.Peki bir Genel Müdür  tüm bu eleştirilere nasıl yanıt veriyor

Banka reklamlarında komedi

Bankalar neden hep reklamlarında komedyenleri oynatıyor? Bankacılık komik bir iş mi? Hele bir banka var ki, çalışanlarının önce anasını ağlatıyor sonra reklam filminde oynatıyor. 

Remzi Özdemir O GM'yi samimiyete davet etti

İnsanlar yıllarca çalıştığı bankadan atıldığını sabah ekranları kapanınca anlıyor.. Personel işten atılma korkusu ile hamile kalmaya korkuyor, Genel Müdür şov yapıyor. Bunun adı SAMİMİYETSİZLİK!

BİR ANNENİN ONUR MÜCADELESİ

Süt izninde işten atılan bankacı anne hakkını aramak için Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi'ne gidiyor. Bankacı anne, bankanın Avrupa'daki CEO'suna dava açıyor.

Vicdansız bankacılık

Yine aynı bankanın bu kez EGE bölge müdürü. Sigorta kampanyası ile bedava Londra gezisi için personeline zulm yapmaya başladı. Vicdansız bir bölge müdür profili.

Bankaların vadesiz hesabı!

Bankalar paranın maliyeti artınca, çareyi vatandaşın parasını bedava kullanmada buldu. Baskının yeni adı VADESİZ MEVDUAT oldu. BDDK göreve!

ING Bank ve genel müdürü

Son günlerde bazı köşe yazarları Pınar Abay'ı yazıyor. Kadın için neler yaptığını. İNG Bank Genel Müdürü Pınar Abay'ı bir de ben yazayım dedim.

Körfez sermayeli bankanın KGF vurgunu!

Son bir haftadır personel katliamı yapan körfez sermayeli bankanın bu kez KGF vurgunu ortaya çıktı.  Batık krediler devletin sırtına yükleniyor. İşte belgesi:

Kayıtlar: 21 - 40 , Toplam: 205