PARAMEDYA

Portreler

Şimdi de küresel enflasyon tehlikesi

Küresel enflasyon zaten kronik enflasyon yaşayan Türkiye'yi nasıl etkileyecek? Dr.Ayhan Bülent Toptaş yazdı:

Kambiyo rejimi neden değişti?

Prof.Dr.Esfender Korkmaz, Türkiye'nin en önemli sorunlarından olan kambiyo rejimini ve Türkiye'den kaçak milyar dolarları yazdı:

Paramedya.com Telegram'da

Gündem yoğunluğundan gözünüzden kaçan haberleri görmek, son dakika gelişmelerini takip etmek ve Telegram'a özel anlık özel içerikleri kaçırmamanız için kanalımıza abone olun. 

Rusya internetin fişini çekiyor

Rusya yarattığı paralel internet ile kapılarını Çin gibi dışarıya kapatıyor.

Psikolog bankacıdan yaşam dersi!

22  yıl yaptığı bankacılığı bırakıp, esas mesleğine dönen Psikolog Ayşenur Tarazoğlu, "Bankacılığın rakamlarla alaka olduğunu düşünebilirsiniz ama insanlarla alakalıdır."  diyor. İşte Tarazoğlu'dan yaşama ve insana dair çok özel dersler:

Bankacılığı Bıraktı Zeytinci Oldu

Her bankacının hayalidir emekli olup Ege'ye yerleşmek. O mesleğinin zirvesindeyken her şeyi bırakıp hayallerinin peşinden gitti. O Trader değil artık zeytinci. Kendi markasını yaratıp hayallerini gerçeğe dönüştüren bir beyaz yakalının ilginç hikayesi. Erol Taşdelen'in röportajı:

Hakan Ateş - Denizbank Yönetim Kurulu Üyesi, Genel Müdür

1959 doğumlu olan ATEŞ, TED Ankara Koleji’nde öğrenimini tamamladıktan sonra Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme alanında Lisans eğitimini tamamlamıştır.

Kayıtlar: 1 - 7 , Toplam: 7