PARAMEDYA

Hanife SERTER

Keşke Kriz Olsaydı!

Hanife Serter, sahayı bilmeden plazada oturup, krizi fırsata çevirme aklı veren banka üst yöneticilerine terapi önerdi. Okuyunca sizde hak vereceksiniz!

SİZ DE BAĞIMLI MISINIZ?

Cumhurbaşkanı bankaların yüksek karını ancak bağımlılık maddesi satanların elde edebileceğini ima etti. Hanife Serter ise, koskoca Türkiye'nin nasıl bağımlı hale geldiğini yazdı. İlginç bir yorum. Bağımlılıktan kurtulmak için tıklayın!

Bankacının yemini böyle olur

Bir dönem gündeme gelen bankacılara yemini duayen bankacı Hanife Serter  kaleme aldı. Biraz komik biraz düşündürücü. İşte o yemin metni:

İTİBARIMIZI KAYBETTİK, HÜKÜMSÜZDÜR

Halkbank'ın ucuza dolar satması ve diğer bankaların yaşadıkları terslikleri farklı bir bakış açısı ile ele alan Hanife Serter, itibarlı görünüp de itibarsız olan bankaları yazdı.

EKONOMİK FIRTINADA BANKALAR

Amerika üzerinden gelen büyük fırtınanın etkisi altındaki Türkiye'de bankalar ne yaptı ve ne yapacak? Hanife Serter'den bomba gibi bir yorum. dahası özeleştiri.

Bankacının bittiği o an!

Hanife Serter, on binlerce bankacının ortak sancısını yazdı. Bankacının çaresiz bir müşteri karşısındaki vicdan muhakemesi.

Çalışma Bakanlığı ve BDDK'ya Teşekkürler

Duayen bankacı Hanife Serter, BDDK'ya ce Çalışma Bakanlığı'na neden teşekkur etti?

AL SANA MÜŞTERİ ZİYARETİ

Adam senede 2 kez bölgeye geliyor İstanbul'dan yıllarca yaşadığımız şehrde sanki biz kör ve aptalız görmüyormuşz gibi akıl veriyor. Hanife Serter sokak bankacılığını yazdı.

CEO'ların performans toplantısı masalı

Hep şubeler ve potföyler mi performans toplantısı yapacak? Şimdi sıra o kibirli CEO'ların performans toplantısında. Bakın bakın  nasıl da heyecanlılar...

ÇALIYOR AMA ÇALIŞIYOR!

Hanife Serter bu kez çalmakla çalışmak arasındaki o ince çizgiyi yazdı ..

İnsan mı yoksa isyan kaynakları mı?

Gençler kapısında İK yazan her yeri İnsan Kaynakları sanmayın..Bazı yerlerde Onun okunuşu İsyan Kaynakları'dır. Onların sizi araştırdığı kadar, siz de onları araştırın. Onların sicili de sizin siciliniz kadar temiz mi diye bir bakın. Çok ah almış olandan itina ile kaçın.

Yıllık İzinler Yalan Olmasın

Yaz geldi bankacının kaçınılmaz sıkıntısı yıllık izinler gündeme geldi. Hanife Serter, bankacıların kanayan yarası yıllık izinleri ele aldı. 

Müşterisini Sevmeyen o banka!

İnsansız bankacılıkla işi bedavaya getirmek isteyen banka, çareyi 2012 yılından beri kaybettiği müşterileri yeniden kazanmaya çalışıyor. Hanife Serter, MÜŞTERİSİNİ SEVMEYEN o bankayı yazdı:

Bankacı Baba

Sözüm vardı. Hep bankacı anneleri yazıyorsunuz, biraz da babaları yazsanız diye sitem etmişlerdi. Babalar günü sebebiyle birde bankacı babaları yazayım dedim...

ŞİMDİ EV ALINIR MI?

Hanife Serter  herkesi sorduğu o soruya yanıt veriyor: Şimdi ev alınır mı? Konut kredisi mantıklı mı?

EYVAH! MÜDÜRÜM PSİKOPAT ÇIKTI!

Psikopat bölge müdürü, psikopat satış müdürü.. Son günlerde en çok konuşulan konu. Peki sizin müdürünüz psikopat mı? Psikopat olduğunu nasıl  anlarsınız ve onlarla nasıl başa çıkarsınız?

NEREDE O BALLI GÜNLER

Bankaların artık keyfi kaçtı. Parayı ucuza satmak bir yana, önceden satılanları zamanında geri toplamak önemli bir gündem maddesi olmaya başladı bile. 

Bankalar ne yapmaya çalışıyor?

Hani bazı iş yerleri  vitrine yazarlar ya, kapatıyoruz, zararına satış diye işte bizim bankaların durumu da bana bunu hatırlatıyor.  Yüksek faizli mevduat, düşük faizli kredi.

Bu iş yerinde virüs var!

Bankalar işin kolayını buldu. Mobbingi virüs gibi yayıp personelden kurtuluyorlar. Bir gün birileri gelip o bankanın kapısına DİKKAT BU İŞ YERİNDE MOBBİNG VAR yazarsa şaşmayın!

BANKACILARA SİTEM

Duayen bankacı Hanife Serter, bankacı meslektaşlarına neden sitem etti.  Biraz trajedi ve biraz da sitem. Hepsi bu yazıda..

Kayıtlar: 21 - 40 , Toplam: 77