PARAMEDYA

Hanife SERTER

Bankacı babaya soru: Çocuğu sen mi doğuracaksın?

Hanife Serter, hastanede sorunlu bir çocuğu dünyaya gelen babanın hikayesini yazdı. Bu bir mobbing hikayesi. 

Aman markanız zarar görmesin...

Duayen bankacı ve Yaşam Koçu Hanife Serter,  ünlü şarkıcının dayak olayını ve bankalardaki psikolojik şiddeti ele aldı.  Dayak ve mobbing... Bir de bu gözle bakın!

Kırkı Çıkan İşsiz Bankacılar

Türkiye 40 yaş ve üstü işsizler ordusuna dönüştü. Hanife Serter, sadece bankacılık sektöründe değil bir çok sektörde yaşanan 40 yaş üstü işsizleri yazdı. Türkiye kariyer mezarlığı mı oluyor?

Bankaların Değeri Ne?

İçinde insan değeri olmayan bankaların değeri ne kadar? hanife Serter bu kez çok farklı bir bakış açısı ile Türk bankacılık sektörünü yazdı.

Bankaları Korku Yönetiyor

Binlerce korkak arasında illa ki birkaç tane gözü kara, cesur çıkıyor. Meydan okuyor. Çoğunlukla dışlanıveriyorlar ama olsun. Onlar doğru bildiğini söylemekten, yapmaktan geri durmuyor.

Kim bu hain bankacılar?

Duayen bankacı Hanife Serter bankacılığı ahlak sınırları dışına cıkartan ve buna itiraz edenleri de hain ilan eden o yöneticileri yazdı:

Kabus gören bankacılar

Duayen bankacı ve Yaşam Koçu Hanife Serter, her bankacının  en çok da 40 yaş üstü olanların yaşadığı kabusu ve ne yapmaları gerektiğini anlatıyor. Tüm bankacıların okuyup saklaması gereken bir yazı:

Keşke Kriz Olsaydı!

Hanife Serter, sahayı bilmeden plazada oturup, krizi fırsata çevirme aklı veren banka üst yöneticilerine terapi önerdi. Okuyunca sizde hak vereceksiniz!

SİZ DE BAĞIMLI MISINIZ?

Cumhurbaşkanı bankaların yüksek karını ancak bağımlılık maddesi satanların elde edebileceğini ima etti. Hanife Serter ise, koskoca Türkiye'nin nasıl bağımlı hale geldiğini yazdı. İlginç bir yorum. Bağımlılıktan kurtulmak için tıklayın!

Bankacının yemini böyle olur

Bir dönem gündeme gelen bankacılara yemini duayen bankacı Hanife Serter  kaleme aldı. Biraz komik biraz düşündürücü. İşte o yemin metni:

İTİBARIMIZI KAYBETTİK, HÜKÜMSÜZDÜR

Halkbank'ın ucuza dolar satması ve diğer bankaların yaşadıkları terslikleri farklı bir bakış açısı ile ele alan Hanife Serter, itibarlı görünüp de itibarsız olan bankaları yazdı.

EKONOMİK FIRTINADA BANKALAR

Amerika üzerinden gelen büyük fırtınanın etkisi altındaki Türkiye'de bankalar ne yaptı ve ne yapacak? Hanife Serter'den bomba gibi bir yorum. dahası özeleştiri.

Bankacının bittiği o an!

Hanife Serter, on binlerce bankacının ortak sancısını yazdı. Bankacının çaresiz bir müşteri karşısındaki vicdan muhakemesi.

Çalışma Bakanlığı ve BDDK'ya Teşekkürler

Duayen bankacı Hanife Serter, BDDK'ya ce Çalışma Bakanlığı'na neden teşekkur etti?

AL SANA MÜŞTERİ ZİYARETİ

Adam senede 2 kez bölgeye geliyor İstanbul'dan yıllarca yaşadığımız şehrde sanki biz kör ve aptalız görmüyormuşz gibi akıl veriyor. Hanife Serter sokak bankacılığını yazdı.

CEO'ların performans toplantısı masalı

Hep şubeler ve potföyler mi performans toplantısı yapacak? Şimdi sıra o kibirli CEO'ların performans toplantısında. Bakın bakın  nasıl da heyecanlılar...

ÇALIYOR AMA ÇALIŞIYOR!

Hanife Serter bu kez çalmakla çalışmak arasındaki o ince çizgiyi yazdı ..

İnsan mı yoksa isyan kaynakları mı?

Gençler kapısında İK yazan her yeri İnsan Kaynakları sanmayın..Bazı yerlerde Onun okunuşu İsyan Kaynakları'dır. Onların sizi araştırdığı kadar, siz de onları araştırın. Onların sicili de sizin siciliniz kadar temiz mi diye bir bakın. Çok ah almış olandan itina ile kaçın.

Yıllık İzinler Yalan Olmasın

Yaz geldi bankacının kaçınılmaz sıkıntısı yıllık izinler gündeme geldi. Hanife Serter, bankacıların kanayan yarası yıllık izinleri ele aldı. 

Müşterisini Sevmeyen o banka!

İnsansız bankacılıkla işi bedavaya getirmek isteyen banka, çareyi 2012 yılından beri kaybettiği müşterileri yeniden kazanmaya çalışıyor. Hanife Serter, MÜŞTERİSİNİ SEVMEYEN o bankayı yazdı:

Kayıtlar: 21 - 40 , Toplam: 84