PARAMEDYA

Hanife SERTER

BANKACININ ADI VAR!

Hanife Serter, bankacılık sektöründe insanı yazdı. En iyi okulları da bitirse, bir kaç dil de bilse, kendini yetiştirmiş de olsa.. Yok.. Hep yetersiz. Hep beceriksiz. İşe yaramaz. Koy kapının önüne yenisini al. 
Dışarda hep daha ucuzu var. 
 

GÖLGESİNDEN KORKAN BANKACILAR

Hanife Fişek Serter, bu hafta gölgesinden korkan ve koltuğuna yapışan bankacıları yazdı. Bu insanlar sizin de çevrenizde olabilir.

HAYAT BİR ŞARKIDIR!

Hanife Serter, bankacılara çok özel bir tavsiye. Hayatı bir şarkıya benzeten Serter, "önemli olan siz hangi şarkıyı söylemek istiyorsunuz"diyor. Peki sizin şarkınız nedir?

BANKACILARDA CAM TAVAN SENDROMU!

Hanife Serter Fişek, on binlerce bankacının adeta pençeleştiği ve hayatını karartan CAM TAVAN SENDROMU'nu ele aldı. 

OYUN SİZİN İÇİN BİTTİ! BURAYA KADAR!

Hanife Serter, bankacıların nasıl sıfırlandığını anlatıyor: ..Ve bir gün gelip de size bir anda " oyun sizin için bitti.. buraya kadardı.." dediklerinde o büyük duygusal patlamayı yaşarsınız .

KRALİÇE DE ÇIPLAK MI?

Hanif Serter,  bankacılık sektöründeki erkek gibi davranan bayan yöneticileri yazdı. Neden personele kötü davranıyor, en büyük özellikleri ve korkuları neler? Bu yönetici tipini tanıyacaksınız!

BANKACILIKTA BEYİN ÖLÜMÜ

Banka üst yönetimleri tam bir akıl tutulması yaşıyorlar. Öyle kararlara imza atıyorlar ki, adeta bankacılık sektöründe bir beyin ölümü yaşanıyor.

DEKOLTE BANKACILIĞI

Son yıllarda işten çıkarmalarda kadınların sayısının erkeklere göre çok daha fazla olduğu görülüyor. İşten çıkarma kararını veren " erkekler" ne oluyor da kadınların " performansını" bir türlü yeterli bulmuyor ?

BANKACILIKTA PSİKOPAT YÖNETİCİLER VAR MI?

Araştırmalar her 10 CEO'dan birinin psikopat olduğunu gösteriyor. HANİFE SERTER, psikopat yöneticilerin tanımını yaptı. Peki sizin yöneticiniz de bu tanıma uyuyor mu? Yani psikopat mı? Yanıtı bu yazıda:

Bankada 15.yıl ödülü mü cezası mı?

İlginç bir hikaye. Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir öykü. Ancak bu yazıda geçen kişi ve olayların, gerçek yaşamla doğrudan ilgisi vardır. 

BANKACIYI ROBOTLAŞTIRMAK

Bankacılar öyle bir noktaya geldi ki, ruh sağlığını kaybetti. Bankalar için en iyi çözüm, bankacıları robotlaştıracak bir hap üretip çalışanlarına yutturmak olacaktır. 

BANKACININ ÇILDIRTAN AJANDASI

Hanife Serter, bir bankacının ajandasını yazdı. Bu hedefler ve talepler 200 bin bankacının "evet benim de başımda"dedittirecek türden...

Kayıtlar: 141 - 152 , Toplam: 152