PARAMEDYA

Hanife SERTER

Banka müşterilerine 9 altın kural!

Usta bankacı Hanife Serter'den  banka müşterilerini çok özel tavsiyeler. Olası bir banka krizine karşı kendinizi nasıl koruyabilirsiniz? İşte 9 maddelik müthiş tavsiye! Bir gün ihtiyacınız olabilir!

Bankacı annelerin haklı isyanı!

Usta bankacı ve Yaşam Koçu Hanife Serter bankacı anneleri yazıyor: Bu sektör neden bu kadar insanlıktan uzak şekilde yönetiliyor?

Bankacılardan müşterilere çok önemli tavsiyeler!

Bankalar artık neredeyse şube önünden geçen vatandaştan bile masraf alıyorlar. Habersiz satılan sigortalar, vadesizde tutulan mevduatlar.. İşte bankacılardan müşterilere çok özel tavsiyeler:

Aşısız Bankacılık

Hanife Serter Yazıyor: Futbolcuların dahi aşılanmaya başladığı bir ülkede bankacılar ölüyor, bankacılar yoğun bakımda yatıyor! Kimsenin umurunda olmayan şubeciler aşısız bankacılık yapıyor.

Vadelime Dokunma Kampanyası!

Dikkat ! Bu yazı bankada vadeli mevduatı olan tüm mudiler için yazılmıştır . Okumanız menfaatinize olacaktır. Hanife Serter yazıyor:

Mutsuzluk makinası İnsan Kaynakları!

Usta bankacı ve Yaşam Koçu Hanife Serter bankaların ödüllü İnsan kaynaklarını yazdı. Kendi kendine gelin güvey olan banka insan kaynakları nasıl mutsuz personel yaratıyor

Hanife Serter'den banka üst yönetimine büyük sır!

Usta bankacı ve Yaşam Koçu Hanife Serter, bankaların artık çığırından çıkan telefon aramalarını ve günlük hedeflemelerini yazdı. Tabii ki, üst yönetimlere de büyük bir sır verdi:

Kafaya dayanan silah ŞAKA değildir

Hanife Serter yazıyor: Binlerce bankacı her gün kafasına dayanmış hedef silahı ile işini yapmaya çalışıyor . Binlerce bankacı ilaç kullanarak kendini, hislerini uyuşturmaya çalışıyor . Gündeme gelmek için illa fiziki silah mı lazım?

Bankada gidene mi kalana mı üzülmek lazım?

Hanife Serter yazıyor: Bu yıl 10 bin bankacı işten atılacak! Ya geride kalacak olan 175.000 bankacı ? Onlara ne olacak ? Bu stres seviyesine, bu saçma taleplere , yönetemeyen yöneticilere rağmen onlar bu sektörde nasıl çalışmaya devam edecekler ?

Yapan da artık yapmıyor, yapamıyor...

Usta Bankacı Hanife Serter, hedef baskısı altında ezilip, psikolojisi bozulan bankacıların en nefret ettiği "Yapan Nasıl Yapıyor"u yazdı.

Evden çalışMA Adabı!

Usta bankacı ve Yaşam Koçu Hanife Serter, evden çalışan bankacıların dramını yazdı. Evden çalışmak konfor mu yoksa işkence mi?

Bankacılar mesaj yazmaktan ve hedef hesabı vermekten iş yapamaz hale geldi!

Hanife Serter, bankacıların son dönem psikilojisini bozan, mail, whatsapp ve toplantı trafiğini ele aldı. İşte bir bankacının , günlük maruz kaldığı mail, mesaj ve toplantı trafiğini gösteren o yazı:

Hanife Serter'i şaşırtan banka şubesi!

Yıllarca bankacılık sektörünün en önemli birimlerinde görev yapan Hanife Serter, gittiği bir banka şubesinde büyük şaşkınlık yaşadı. İşte Hanife Serter'i şaşırtan banka ve o şube:

Vurgun yapan yapana! N'oluyor bu bankacılara?

Kimisi 10 milyon, kimisi 4 milyon ile kaçıp gidiyor. İyi de bu bankacılar neden çalıştığı banka şubesini soyuyor? Usta bankacı ve banka müfettişi Hanife Serter, personeli tarafından soyulan bankaları ve nedenlerini yazdı:

AkrabaBank'ta ne oldu?

Herkesin o çalışmak için aylarca sınava hazırlandığı, torpilin değil liyakatın ön planda olduğu, emekli olan, vefat eden babanın yerine çocuğunun alındığı bankaya ne oldu? Hanife Serter, Akrababank'ı yazdı:

BDDK Bankacıları Nasıl Kurtardı (!)

Bankalar istedi bir göz BDDK verdi iki göz! Hanife Serter, BDDK'nın bankacılık sektöründe taşeronlaşmayı getiren düzenlemesini yazdı:

Anketlerle Aldatanlar

Hanife Serter, bankacılık sektöründe yılda bir kez yapılan ve iyi çıkması için personele baskı yapılan anketleri yazdı:

Antidepresan Bankacılığı

Bankacılık sektöründe evden çalışan bankacılar mobbinge uğruyor. Binlerce bankacı antidepresan kullanmaya başladı. Hanife Serter, sektördeki büyük tehlikeyi yazdı:

Bankacılıkta korku yönetimi!

Hanife Serter yazıyor: Bazı bankalar iş kanun ve ahlakına sığmayacak çalışma koşullarını baskı ve korku yönetimi ile kapatmaya çalışıyor.

Bankacılıkta doğum günü kutlama hedefi

Pandemi sürecinde bankalar onca satış hedefi altında ezilirken, bir de doğum günü satış hedefiyle uğraşıyor. Hanife Serter yazıyor:

Kayıtlar: 1 - 20 , Toplam: 174