PARAMEDYA

Gürcan KONUR

Ev mi alıyoruz hamburger mi?

Düşük faizli ve uzun vadeli konut kredisi kullanarak, batık firma borcuna kefil olmak istermisiniz? Bu saftirik kampanyayı sakın kaçırmayın! Gürcan Konur yazıyor:

(P)jama (T)erlik (T)elevizyon Bankası

(P)jama (T)erlik (T)elevizyon Bankası nasıl P(ersonelini (T)üketen (T) icarethane'ye dönüştü? Gürcan Konur yazıyor:

Banka üst yönetimin Emlakçı Aşkı!

Banka üst yönetimi yine emlakçı ziyareti diye bastırmaya başladı. Gürcan Konur, üst yönetimin emlakçı aşkını yazdı:

5 TL'ye ekmek alan Türkiye'nin korona ile sınavı!

Önceden çorap, iç çamaşırı üreten ne kadar firma varsa, işin karlılığını görüp, hepsi maske üretimine yöneldi, bildiğiniz beyaz don kumaşından beyaz maske veya likralı kadın külotu kumaşından “nano” yıkanabilir siyah maske üretilmeye başlandı. GÜRCAN KONUR Yazıyor: 

Eski müfettişten bankalara ağır suçlama: Şubeleri otel lobisine çevirdiler!

Gürcan Konur yazıyor: Salgın ençok banka şubelerini etkiliyor. Neden? Çünkü görgüsüz Arap kültürü ile şube dizayn ettiler. Salgınla mücadele ilk olarak şube mimarisiyle başlar. 

Kara cuma'da kargo skandalı

Kara Cuma olarak adlandırılan indirimide satın alınan yüzbinlerce ürünün  sahiplerine ulaşması aylar alabilir. Sebebi ise kargo! Gürcan Konur yazıyor:

Bölge Müdürünün bitmeyen deve kini

Eski banka müfettişi GÜRCAN KONU, bu hafta ilginç bir anısını anlatıyor. Bireysel Emeklilik BES kampanyası ve ve bir bölge müdürünün deve kinini aratmayan öfkesini yazdı.

Bankadan icra yoluyla satılık cami

Eski banka müfettişi Gürcan Konur, bu kez bankadan icra yolu ile satışa çıkan camiinin hikayesini yazdı. Uyanık iş adamı bankayı nasıl çarpıp, babasının adını camiye verdi?

Kredi Kart puanlarını bankalar çalıyor mu?

Eski banka müfettişi Gürcan Konur, çok ilginç bir konuyu ele aldı. Vatandaşın kredi kartından tırtıklanan puanlar. Bankalar bu puanları nasıl veriyor ve geri alıyor. 

Nedir bu bankamatik memurları?

Eski banka müfettişi GÜRCAN KONUR,  Ankara'da bir devlet kuruluşunda çalışan binlerce bankamatik memurunu yazdı. Fındık satan müdür yardımcısı, büfe işleten memur. Hayret, şaşkınlık ve yok artık nidaları.. Hepsi bu yazıda:

Bankadan acil satılık ruhsatlı genelevi!

Eski banka müfettişi GÜRCAN KONUR'un bu haftaki anılarında  bir bankanın teminat olarak aldığı ve el koymak zorunda kaldığı genelevin satışı var. Yaşlı bölge müdürünün teminat yerini ziyareti ve birbirinden komik ama gerçek bir olay!

Eski müfettişten müthiş tüyolar: Batacak şirketi önceden nasıl anlarsınız?

Gürcan Konur üstad, krizde aktif bankacılara hızır gibi yetişti. Şube personelinden, bölge müdürüne ve hatta genel müdür yardımcılarına çok özel ipuçları: Batacak şirketleri önceden nasıl anlarsınız?

Bankacılar Stockholm sendromu mu yaşıyor?

Eski müfettiş Gürcan Konur, bankacılık sektöründe yaşanan Stockholm sendromunu yazdı.

Mobbingin bankası personelinin azraili olmaya devam ediyor

Eski banka müfettişi Gürcan Konur, vicdansız bir müfettiş raporu ile işten atılan ve üzüntüden vefat eden bankacıyı ve acımasız sistemi yazdı.

Kiralık kasanız soyulursa ne yaparsınız?

Bankalardaki kiralık kasalar ne kadar güvenli? Peki bu kasanız ya soyulursa? Emekli banka müfettişi Gürcan Konur'dan ilginç anılar.

Bir banka müfettişi gözüyle bankacılıkta skandal

Tecrübeli banka müfettişi Gürcan Konur, en son Karadeniz bölgesinde bir bölge müdürünün skandalını ve sektörde yaşanan olayları ele aldı. 

Bankacılıkta mesai kavramı var mıdır?

Eski müfettiş Gürcan Konur, bankacılık sektöründe son yıllarda çok tartışılan MESAİ konusunu yazdı. Akşam zamanında çıkmayı kim ister?

Bankacılıkta Müşteri Her Zaman Haklı mı?

Banka eski müfettişi Gürcan Konur, yeni bir tartışma başlatıyor: Bankacılıkta müşteri her zaman haklımıdır? İşte örneklerle sorunun yanıtı:

Bankacılıkta vicdansız ve traji-komik yeni trend: Part-Time Bankacılık

GÜRCAN KONUR YAZIYOR: Özel bir banka binin üzerinde personel çıkartıp yerine part-time çalışacak kişiler alıyor. 

Yaşlı gazozcunun trajik ölümü

BİR MÜFETTİŞİN ANILARI:Türkiye'nin en büyük bankalarından birinde müfettiş olarak görev yapan Gürcan Konur,bu kez bir sanayicinin nasıl batıp intihar ettiğini anlatıyor.  Bankacı açısından menfaat mi, vicdan mı, akıl mı hangisi öncelikli olmalı?

Kayıtlar: 1 - 20 , Toplam: 21