PARAMEDYA

Evla Fazlı

Bankacılar ve Seyyar Satıcılar Giremez!

Evla Fazlı, bir dönemin en saygın mesleğinin müşteri gözünde nasıl düşürüldüğünü yazdı. Müşteriler banka için neyi ifade ediyor?

Bankacılıkta kronik yalancılar

Evla Fazlı bankacılık sektörünün kronik yalancı yöneticileri  anlatıyor: Yaptıklarınızın yetersiz olduğu ile başlarlar hep cümlelerine!

Dışarıda hayat var!

Evla Fazlı, sanki banka dışında dünya yokmuş gibi düşünen ve bunu çaresizlik içinde kabullenilmişlik yaşayan bankacıları yazdı: Evet dışarıda hayat var!

Merhumu nasıl bilirdiniz?

Evla Fazlı, personele baskı yapıp hayatını çekilmez hale getiren yöneticileri yazdı: Dışarıda görüştüğünüz kaç tane mesai arkadaşınız var, size iyi ki varsın diyecek?

Başarı hikayesi mi korku hikayesi mi?

Evla Fazlı, bankacılık sektöründeki kötü karakterleri yazdı: Kötü karakter sürekli kılık değiştirir. Bazen yöneticiniz olur, bazen çalışma arkadaşınız, bazen de müşteriniz olur.

B planı nasıl yapılmalı?

Son günlerin moda sözcüğü olan Herkesin B planı olmalıyı Evla Fazlı farklı bir bakış açısı ile yorumladı: Yoksa  B planı bir kaçış planı mı?

Bankacının Emeklilik Hayali

Eskiden bankadan emekli oldum diyen insanlar olurdu etrafımızda. Peki şimdi hiç emekli bankacı gören var mı? Evla Fazlı bankacıların imkansız hayalini yazıyor:

Bankacılığın çirkin oyunu: Cuma'dan Pazartesi'ne!

Bankalar mevduatın vade sonunu neden hep cuma gününe veya tatil öncesine getiriyor? Evla Fazlı, bankaların çirkin oyunu yani Cuma'dan Pazartesi'ne  operasyonunu yazdı:

Moralim bozuk keyfim gelsin hedefi

Bankacılık sektörü kafayı yemiş... Evla Fazlı, Günlük hedefler, haftalık hedefler, aylık hedefler, yıllık hedefler yetmezmiş gibi bir de daha muğlak, süper bir fikirmiş gibi ortaya atılan trajikomik hedefleri yazdı.

Bankacılığın işkence yöntemi : Toplantılar!

Bankacılıkta mobbingin yeni adı toplantılar. Gece gündüz toplanmak, hep toplanmak... Evla Fazlı bankacılara yeni işgence yöntemini yazdı:

Bankacı ile buzdolabının arasındaki ortak nokta

Evla Fazlı, herkesin evinde bulunan buzdolabı ile bankacının arasındaki ortak noktayı yazdı!

Bankacılık mı iskambil oyunculuğu mu?

Bankacılık yapmakta iskambil oyunu oynamak gibidir. Farklı olarak, kağıtları dağıtanların koyduğu kurallara göre hareket etmeniz gerekir. İnsan kaynakları ya da yöneticiniz olur oyun kurucu ya da oyun bozucu...Evla Fazlı yazıyor:

Bankasının reklamından korkan bankacılar!

Evla Fazlı Yazıyor: Bazen keyifle izlediğin banka reklamının çalışanları için kabusa varan baskıyı ifade ettiğini biliyor musunuz?

Bankacılık sektörü çalışanlarının en büyük korkusu

Evla Fazlı, bankacılık sektörü çalışanlarının son aylarda yoğun olarak yaşadığı korkuları yazdı:

Bankacılık kadın mesleği mi?

Evla Fazlı, ilginç bir tartışma başlatıyor: Bankacılık kadın mesleği mi? Neden kadınlar daha başarılı oluyor? Ve daha bir çok ilginç detay!

Bankacının emeğinin değerini kim belirliyor?

Evla Fazlı, bankacılık sektöründe adaletsiz ücret politikasını farklı bir bakış açısıyla tartışmaya açıyor! ödenecek bedeli kim belirler, kim belirlemeli?

Gidebilir miyim?

Evla Fazlı bankacılık sektöründe ilginç bir tartışma konusunu gündeme getiriyor. Akşam mesainiz bitti ve çıkmak istiyorsunuz! Peki çıkmak için izin almanız gerekiyor mu?

Kayıtlar: 1 - 17 , Toplam: 17