PARAMEDYA

Erol TAŞDELEN

Bankalar Yönetimsel Kaostan Nasıl Çıkar

Bankalar bugünlerde Yönetimsel olarak bir kaos içinde. Kimin ne yaptığı belli değil. Yetkisi olup olmadığına bakmada herkes “büyük işler yaptığı” izlenimi vermek için saçma sapan şeyler yapıyor. Alakasız mailler havada uçuşuyor. Sık sık ve uzun toplantılar birbirini kovalıyor. Teşhis koyan olmadığı için de tedavisi de mümkün değil bu kargaşanın. 

Vatandaş borca batık

BDDK ilk 9 aylık verilerine göre, vatandaşın bireysel kredi ve kredi kart borçları zirveye çıktı. Vatandaşın bankalara tüketici ve kredi kart borcu 502 milyar liraya ulaştı. Erol Taşdelen yorumluyor:

Yalnız bir şube müdürü

Usta bankacı Erol Taşdelen, son  günlerde en çok tartışılan şube müdürlerine farklı bir bakış açısı ile yaklaşıyor. ŞUBE MÜDÜRLERİ YANLIZ KURTLAR! Müthiş bir yorum:

İşsiz EYT Bankacılar

ILO yasalarına göre Avrupa’da bir çok ülkede Bankacılık sektöründe çalışanlar yıpranma payından yararlanıp erken emekli olma haklarına sahip. Bankacılar da en az sayılan çalışma grupları kadar yıpratıcı ve zor aslında. Bu sektöre erken emeklilik hakkı verilmeli.

Bankalar Krize Hazır mı?

Usta bankacı soruyor: Renkli renkli dergilerde bir eli cebinde özgüveni sağlam pozları veren Banka Genel Müdürleri bugün kü durumu öngörebildi mi? Ders niteliğinde bir yorum!

Adı bankacı, patron taşeron

Usta Bankacı Erol Taşdelen, bankacılık sektöründe hızla yayğınlaşan taşeronlaşmayı yazdı. Taşeronlaşma yayğınlaşacak mı ve en önemlisi sektörü nasıl etkileyecek?

NE İDİĞİ BELİRSİZ:BÖLGE SATIŞ MÜDÜRLERİ!

Usta bankacı Erol Taşdelen, bu kez bankacılık sektörünün bir başka kanayan yarası Bölge Satış Müdürleri konusunu ele alıyor.  Sektördeki sorun buradan mı başlıyor?

BANKALARIN SİGORTA SOYGUNU !

Usta bankacı, bu kez bankaların sigorta vurgununu yazdı. Vurgun nasıl oluyor, suçlu kim ve en önemlisi  bu soyguna kim dur diyecek. 

BANKALARIN BÜYÜK SINAVI

Usta Bankacı Erol Taşdelen, bankalar için bu kışın çok sert geçeceğini belirterek, sektörü önümüzdeki bir kaç ay nelerin beklediğini yazdı. 

Bölge müdürlüklerinin çöküşü nasıl oldu?

Usta bankacı Erol Taşdelen, bankacılık sektörünün kanayan yarası Bölge Müdürlüğü ve müdürlerini yazdı. Dijitalleşen bankacılıkta bölge müdürlükleri gerekli mi?

Kayıtlar: 101 - 110 , Toplam: 110