Akbank’ta bireysel bankacılık Burcu Civelek’e emanet!

Akbank’ta organizasyonel değişikliğe gidildi. Akbank’ta geçen yıl dijital sistemlerin göçmesi ve 2 gün hiç hizmet verilememesi nedeniyle tüm dikkatleri üzerine çeken dijital bankacılıktan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek’e ilave bir görev daha verildi. Dijital bankacılığın yanı sıra bireysel bankacılıkta Civelek’ten sorulacak.

Bu değişiklikle Bireysel ve KOBİ müşterilerinin ihtiyaçlarına daha fazla odaklanmak, tüm kanallardaki etkileşimi bütüncül bir şekilde yönetebilmek için “Perakende Bankacılık” ve “Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri” iş birimleri yerine “Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler” ile “KOBİ Bankacılığı” iş birimleri kuruluyor.

5 Ocak 2022 itibariyle yürürlüğe girecek olan bu yeni yapıda halihazırda bankada Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Burcu Civelek Yüce, Bireysel Bankacılık ve Dijital Çözümler Genel Müdür Yardımcısı olurken, Akbank’ın yine en önemli odak alanları arasında yer alan KOBİ Bankacılığı Genel Müdür Yardımcılığı’nı ise şu anda Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Bülent Oğuz üstlenecek.