İNG Türkiye, yeni hesap açacak müşterilerine 1.35’den başlayan oranlarla ihtiyaç kredisi vereceğini açıkladı.
ING Türkiye, ilk kez ING’li olacak yeni müşterilerine yönelik avantajlı faiz oranları içeren kredi kampanyası başlattı. Bu kapsamda ING ailesine yeni katılacak müşteriler, ihtiyaç kredilerini 1,35’ten başlayan faiz oranlarıyla kullanabilecek.
%1,35 faiz oranından başlayan ihtiyaç kredisi kampanyasından, henüz ING’li olmayan müşteriler 5 Temmuz 2021 – 31 Ağustos 2021 tarihleri arasında 5.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi kullanarak yararlanabilecek. Kredi kampanyası 36 aya varan vadede, Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olacak.
Ozan Kırmızı: Müşterilerimizi ekonomik olarak desteklemeyi önemsiyoruz
Nakit ihtiyacı olan müşterilerinin yanlarında olmayı amaçladıklarını belirten ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ozan Kırmızı, “Müşterilerimize her zaman, her yerden, kolay, akıllı ve kişisel bir deneyim yaşatarak zahmetsiz bir bankacılık hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Bununla birlikte, özellikle pandemi döneminde ekonomik olarak da müşterilerimizi desteklemeyi önemsiyoruz. Bu amaçla, ilk kez ING’li olacak müşterilerimize yönelik avantajlı faiz oranları içeren bu kampanyayı geliştirmekten dolayı mutluyuz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerimizle onların yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.