destekleyen ING Türkiye, ilk kez ING’li olacak yeni KOBİ müşterilerine yönelik %0 üye iş yeri ücreti fırsatını sunan POS Ekstra kampanyasını başlattı
ING Türkiye, ilk kez ING’li olacak yeni KOBİ müşterilerine yönelik %0 üye iş yeri ücreti fırsatını sunan POS Ekstra kampanyasını hayata geçirdi. İlk 1.000 yeni KOBİ müşterisi ile sınırlı olan kampanya kapsamında, yeni ING’li işletmeler ING Business Banka Kartları ile aylık 3 bin TL ve üzeri harcama yaptıkları üç ay boyunca %0 üye iş yeri ücreti avantajından faydalanabiliyor, aynı zamanda POS yazılım, donanım ve bakım ücreti ödemiyor. ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İhsan Çakır, “KOBİ’lerin ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğuna inanıyor ve onları desteklemeyi önemsiyoruz” dedi.
İhsan Çakır: KOBİ’lere ve ülke ekonomisine olan desteğimizi sürdüreceğiz
Pandemi döneminde ekonomik eksende müşterilerine destek vermeyi önceliklendirdiklerini belirten ING Türkiye Tüzel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İhsan Çakır, “KOBİ’lerin ülke ekonomisinde önemli bir yere sahip olduğuna inanıyor, işletmelere özel yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle işletmelere fayda sağlamayı hedefliyor, aynı zamanda onların müşteri memnuniyetinin artmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Pandemi nedeniyle oluşan zorlu piyasa koşullarında KOBİ’leri desteklemeyi önemsiyoruz, bu kapsamda yeni POS Ekstra kampanyamız ile üç ay boyunca %0 üye iş yeri ücreti fırsatını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Yenilikçi ürün ve hizmetlerimizle KOBİ’lerin yanında olarak işletmelere ve ülke ekonomisine olan desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.