PARAMEDYA

KOBİ ve girişimcilere dijital yol haritası

KOBİ ve girişimcilere dijital yol haritası

Uluslararası sivil toplum kuruluşu SPARK’ın, Katar Kalkınma Fonu (QFFD) destekleriyle organize ettiği “COVID-19 Döneminde Dijitalleşme Konferansı (Jobs Now: Going digital during COVID-19) çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Uluslararası sivil toplum kuruluşu SPARK’ın, Katar Kalkınma Fonu (QFFD) destekleriyle organize ettiği “COVID-19 Döneminde Dijitalleşme Konferansı (Jobs Now: Going digital during COVID-19) çevrimiçi olarak gerçekleştirildi. Toplantıda göçmenler başta olmak üzere KOBİ’lerin, girişimcilerin ve öğrencilerin önünü açacak dijitalleşme fırsatlarının yanı sıra, geleceğin trendleri ve tüm sektörler için dijitalleşmenin taşıdığı önem detaylıca ele alındı.
SPARK CEO’su Yannick Du Pont, “Dünya çapında etkili olan pandemi hayatlarımızı derinden etkilese de teknolojinin günlük ve iş yaşamlarımızda daha fazla yer aldığı bir dönemden geçiyoruz. İşlerimizi teknolojinin sunduğu olanaklardan daha çok faydalanarak yapıyoruz ve dijitalleşme tüm sektörlerin geleceğini oluşturuyor. SPARK olarak girişimcilerin, öğrencilerin ve KOBİ’lerin dijitalleşen dünyada dönüşüme ayak uydurmaları ve bu zorlu dönemde güçlü kalmaları için destek vermeye devam edeceğiz” dedi.

Facebook Yorumları