PARAMEDYA

FastPay Burger King de de geçerli

FastPay Burger King de de geçerli

fastPay kullanıcıları Türkiye'nin dört bir yanında yer alan Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranlarında yapacakları alışverişlerde sadece telefonu yan çevirerek üretecekleri kare kodla hızlı, sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme yapabilecekler.


DenizBank müşterisi olsun olmasın herkesin faydalanabileceği fastPay ile cüzdan taşıma derdi olmadan, nakit paraya ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonunu yan çevirip, ekranda çıkan kodu kasiyere göstererek Burger King®, Popeyes®, Arby's®, Sbarro® ve Usta Dönerci® restoranlarında ödeme yapmak mümkün olacak. Ayrıca anlaşma kapsamında ilk harcamada 10 TL hediye kullanıcıların fastPay bakiyelerine yüklenecek.

“Sağlıklı ve güvenli alışverişi yenilikçi projelerimiz ile destekliyoruz ”

Bankacılık hizmetlerinin artık banka dışından daha fazla yapılmaya başlandığı bu dönemde trendleri takip eden değil, onları hayata geçiren kurum olma anlayışıyla çalışmalarını sürdürdüklerini belirten DenizBank Dijital Dönüşüm, CRM ve Değişim Yönetimi Grubu Genel Müdür Yardımcısı Umut Özdoğan iş birliğine ilişkin şöyle konuştu; “Hijyen açısından temassız ödeme seçeneğinin çok daha büyük ihtiyaç halini aldığı küresel salgın döneminde DenizBank olarak; sağlıklı, masrafsız ve güvenli ödeme imkânı sunmak amacıyla hayata geçirdiğimiz projeler ile hizmet yelpazemizi geliştiriyoruz. Bugün, dijitalleşme fiziksel cihazları ve ortamları devre dışı bırakırken, küresel gelişimin yönünü de mobile çevirdi. DenizBank ise bu noktada hayata geçirdiği hizmetler ile ilklere imza atmanın yanında, uygulamaya aldığı etkili projeler ile insanların günlük hayatının pek çok alanına dokunuyor. Ülkemizin en çok tercih edilen yemek markalarını bünyesinde bulunduran TAB Gıda ile yaptığımız işbirliği ile insanlarımıza Türkiye çapında 900’e yakın restoranda sağlıklı, güvenli ve kolaylıkla ödeme yapma ve kazanma fırsatı sunuyoruz. fastPay ile kullanıcılarımızın hayatını kolaylaştırmaya odaklı çalışmalarımız artarak devam edecek”.

Facebook Yorumları