Deniz GYO ve Kaya Holding Le Chic Bodrum projesi için önemli bir anlaşma gerçekleştirdi
Butik projeler geliştirme hedefiyle çalışmalarını sürdüren Deniz GYO, turizm başta olmak üzere birçok farklı sektörde faaliyet gösteren Kaya Holding ile ilk projesi Le Chic Bodrum için iş birliği gerçekleştirdi.
İş birliği ile projenin, otel bölümünün işletmesi, Kaya Holding tarafından Palazzo Luxury Collection standartlarında gerçekleştirilecek. Bodrum’un merkezinde yüksek kalitede hizmet sunacak olan tesiste, otel olarak hizmete girecek Kaya Palazzo Resort & Residences Le Chic Bodrum, kapılarını 27 Temmuz’da açacak.
Düzenlenen imza töreninde konuşan Deniz Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Yönetim Kurulu Başkanı ve DenizBank Yönetim Kurulu Üyesi Tanju Kaya, Deniz GYO olarak Türkiye’nin tatil cenneti Bodrum’da ilk karma projeleri Le Chic Bodrum’u hayata geçirmenin heyecan ve mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Kaya şöyle konuştu; “Yaşanan küresel salgın nedeniyle ekonomik koşulların zorlaştığı dönemden geçmemize rağmen değer yaratan projemize ara vermedik ve nihayete erdirdik. Çünkü ülkemize inanıyor ve potansiyelini biliyoruz. Arsa bedeli dahil olmak üzere 500 Milyon TL’yi aşan yatırım tutarı ile Bodrum’un en iddialı projelerinden birine imza atmanın gururunu yaşıyoruz. Turizm alanında büyük tecrübeye sahip Kaya Holding, yaptığımız anlaşma ile hem Kaya Palazzo Hotel’i hem de tesisin tamamının işletmesinden sorumlu olacak. Böylece Le Chic Bodrum’daki villa ve rezidansların sakinleri de Kaya Palazzo’nun ayrıcalıklı hizmetinden yararlanabilecek. Yeşil ve çevreci mimariyi geliştirdiğimiz Le Chic Bodrum’da, güneş enerjisi kullanımından elektrikli araç şarj istasyonlarına kadar her ayrıntı düşünülmüş durumda. Örnek bir iş birliği gerçekleştirmiş olmanın inancı ile hayırlı, uğurlu olmasını diliyorum”.