14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle Denizbank çiftçilere özel kampanya düzenledi.
Denizbank 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü nedeniyle  bir açıklama yaparak, çiftçilere özel kampanyalarını duyurdu.
Mayıs ayı boyunca sürecek kampanyalar kapsamında, Üretici Kart ile yapılacak akaryakıt alışverişlerinde 6 ay faizsiz dönem avantajından yararlanacak çiftçiler, Üretici Kartlarından taksitli kredi kullanımlarında ise ilk taksitlerini seneye hasatta ödeyebilecek. 
Banka ayrıca bu özel gün vesilesiyle Üretici Kart’a özel 0 faizli nakit kullanma imkânı sağlarken, tüm tarımsal girdi alımlarında 6 aya varan faizsiz ödeme fırsatı sunuyor.
17 yıl önce çiftçinin yüzünü güldürmek üzere yola çıktıklarını ve bugün geldikleri noktada Türkiye’de tarımın ve çiftçinin bankası olarak anılmaktan gurur duyduklarını ifade eden DenizBank Tarım Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, konuyla ilgili şunları söyledi;
Tarım sektörünü en fazla destekleyen lider özel banka olarak 17 yıldır üreticilerimiz ile kurduğumuz ilişkiyi gönül birliğiyle büyütüyor, onlara her alanda destek olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün ulaştığımız noktada 15 Milyar TL tarım kredimiz, 1,2 milyona yaklaşan çiftçi müşterimiz ve özel bankalar arasında yüzde 45’lik pazar payımızla sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz. Tarıma verilen her desteğin ülkemizin geleceğine yapılan yatırım olduğu bilinci ile ilk günden bu yana çiftçilerimizin hayatlarına değer katmayı amaçladık. Özellikle koronavirüs salgını döneminde önemi bir kez daha ortaya çıkan tarım sektörüne, kampanyalarımızla katkı sağlayarak üreticimizin sırtındaki yükü bir nebze de olsa omuzlayabilmek en büyük amacımız. Bu özel gün vesilesiyle, tüm üreticilerimizin Dünya Çiftçiler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum.”