PARAMEDYA

KOBİleri bilgilendirme toplantısı

KOBİleri bilgilendirme toplantısı

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) ile DenizBank Eylül 2016’da KOBİ’leri bilgilendirmek için başladıkları toplantılara Türkiye çapında devam ediyor

Türkiye Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler, Serbest Meslek Mensupları ve Yöneticileri Vakfı (TOSYÖV) ile DenizBank Eylül 2016’da KOBİ’leri bilgilendirmek için başladıkları toplantılara Türkiye çapında devam ediyor. DenizBank ana sponsorluğunda düzenlenen etkinlikler kapsamında 24. buluşma Konya’da geniş katılımla gerçekleştirildi. Toplantıda KOBİ’lerin önünü açacak teşvik, finansal fırsatlar ve projeler detaylıca ele alındı
.
DenizBank KOBİ Bankacılığı Grubu Genel Müdür Yardımcısı Murat Kulaksız;
“KOBİ’lerimizin değişen ekonomik koşullara adapte olmaya çalıştığı bu dönemde kurumların ve bankaların kendilerine sağladığı hizmetleri takip edebilecekleri platformlar oluşturmak ve köprü vazifesi görmek büyük önem taşıyor. Türkiye sathında yaptığımız buluşmalarımız ile KOBİ’lerimize ulaşarak hayata geçirilen hizmetleri ilk elden anlatma şansı elde ediyor, yararlanabilecekleri teşvikler ve finansal imkanlar konusunda farkındalık oluşturarak geleceğe güçlü şekilde ilerlemelerine katkı sunuyoruz” dedi.
“Toplantılar serisi ile amacımız KOBİ’lerimizi fırsatlarla buluşturmak”
Yüksek teknolojili ve katma değerli üretime geçilmesi gerektiğini, bunun yolunun da imalatın ve üretimin yarısından fazlasını gerçekleştiren KOBİ’lerden geçtiğini vurgulayan Kulaksız “Banka olarak en büyük amacımız KOBİ’lerimizin ihtiyaçları daha ortaya çıkmadan öngörüp en hızlı, en kolay ve en uygun maliyetle çözüm sunan banka olmak. Esnafımıza Nefes, KOSGEB ve KGF destekli krediler sağlıyoruz. Kredi desteğimizin yanı sıra KOBİ’lerimizin kısa ve orta vadedeki finansman ihtiyaçlarının tek kart ile karşılandığı “İşletme Kart” ve bir başvuruyla beş ayrı limit tanımlandığı “Hızlı Kredi” hizmetlerimiz ile esnafımızın finansmana ulaşmasını çok basit hale getiren fırsatlar sunuyoruz. KOBİ’lerimizin Hızlı Kredi’ye başvurması için yalnızca “Esnaf” boşluk “T.C.” numarasını yazıp 3280’e göndermesi yeterli oluyor. Bununla beraber dijital dönüşümün etkilerinin yoğun şekilde hissedildiği bir dönemden geçiyoruz. Şirketlerin bu ortamda rekabete devam edebilmeleri için dijital dönüşümü içselleştirmeleri ve veriye hakim olmaları gerekiyor. Bizlerin görevi de teknoloji ile KOBİ’lerimiz arasında köprü vazifesini üstlenmek. Genel Müdürümüz Sayın Hakan Ateş’in de her zaman altını çizdiği gibi, her koşulda KOBİ’lerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Türkiye çapında düzenlediğimiz bu toplantılar ile KOBİ’lerimize sunulan fırsatları anlatmak ve bu konuda farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz” şeklinde konuştu.
 
KOBİ ve Girişimcilere Destek Sağlayanlar Paneli düzenlendi
Toplantıda ayrıca KOSGEB Eski Başkanı Hilmi Develi moderatörlüğünde “KOBİ ve Girşimcilere Destek Sağlayan Kuruluşlar” paneli düzenlendi. Panele DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör, TİM Strateji, İnovasyon ve Girşimcilik Şube Şefi Gökhan Ezgin, KOSGEB Konya Müdürü İsmail Özdemir, TOSYÖV Genel Sekreteri Dr. Mehmet Cevdet Baykal, Türk Eximbank Konya Şube Müdürü Murat Pekmezci, LOGO Yazılım Satış Müdürü Okan Erol ve KGF A.Ş. Konya Şube Müdür Yardımcısı Veli Doğan konuşmacı olarak katılırken, KOBİ’lere yönelik çalışmalarından bahsettiler.

Etiketler: Denizbankdenizbank genel müdür yardımcısı murat kulaksızkobi teşvik

Facebook Yorumları