Bir intihar haberi daha geldi.Eşinin “Pazara gidelim” dediği Ali Kabasakal, “Param yok” diyemedi, banyoya girerek tüfekle intihar etti. Cebinden sadece 1.5 lira çıktı.
İstanbul Fatih’te 4 kardeşim siyanürle toplu intiharı, Bakırköy’de bir kuyumcunun kendi ile birlikte çocuğunu ve eşini siyanürle ölüme süreklemişti, yine Antalya’da işsiz olan bir baba eşini ve 2 çocuğunu siyanürle öldürmüştü.
Türkiye’nin dört bir tarafından ekonomik krize bağlı intiharların artması dikkat çekti. Bir acı, yürek yakan haber de İzmir’den geldi. Eşinin “Pazara gidelim” dediği Ali Kabasakal, “Param yok” diyemedi, banyoya girerek tüfekle intihar etti
Ciddi Gazete’de yer alan habere göre; siyanür cinayetlerinden sonra yürekleri yakan bir intihar haberi de İzmir’den geldi.
Eşinin “Pazara gidelim” dediği Ali Kabasakal, “Sen biraz oyalan, duş alayım” diyerek banyoya girdi. Yanına av tüfeğini alan Kabasakal, kendisini vurarak intihar etti.
Cebinden sadece 1.5 lira çıkan Ali Kabasakal’ın naaşı otopsi işleminden sonra, İzmir Kemalpaşa Yukarı Yenmiş Köyü’nde defnedildi.