Bir bankanın yanlışlıkla hesabına 120 bin dolar yatırdığı çift, parayı harcayınca hırsızlıktan gözaltına alındı. Çiftin karavan alıp hayatını yaşadığı tesbit edildi.
ABD’de bir sabah uyanıp banka hesabında kazanmadığı miktarda yüklü para bulan biri ne yapar?Çok pahalı üniversite harçlarını ödemek için aldığı borçları öder ya da otomobil ya da ev satın alıp hayatını sağlama bağlamaya çalışır. 
Acaba bankayı arayıp ne olduğunu sorması gerekir mi?
Pennsylvania eyaletinin Montoursville kentinde yaşayan Robert-Tiffany Williams çifti, 31 Mayıs’ta hesabında fazladan 120 bin dolar bulduğunda bankayı aramadı.
Polis, bankanın yanlışlıkla yatırdığı parayı harcadıkları için Williams çiftinin hırsızlık suçlamasıyla gözaltına alındığını açıkladı. 
Her şey BB&T bankasında bir ticari işlem için nakledilen 120 bin doların veznedarın hatası sonucu Williams çiftinin hesabına yatırılmasıyla başladı.
Polise göre çift bu parayla bir karavan, bir Chevrolet, bir yarış arabası almış. Faturaları ödeyip ihtiyaç duyulan onarımları da halletmiş. Hatta 15 bin doları ihtiyacı olan arkadaşlarına dağıtmış. 
Williamsların 100 bin doları harcamasına 2.5 hafta yetmiş. 
Ama sonunda duruma uyanan ve doğru hesaba 120 bin dolar aktarmak zorunda kalan banka, 20 Haziran’da çiftle temasa geçti.
B&T, Tiffany Williams’a (35) “Tüm paranın geri dönmesi sizin sorumluluğunuzda” dedi. 
Tiffany önce kocasıyla bir geri ödeme planı yapacaklarını söyledi, ama iki görüşmeden sonra tüm iletişimi kesti. 
‘BİLE BİLE HARCADIK’
Polis gözaltına aldığı karı-kocayı ayrı ayrı sorguya aldı.
Basına sızdığına göre yolunu şaşıran paranın kendilerine ait olmadığını bildikleri ama her halükarda harcadıkları yönünde ifade verdiler.