PARAMEDYA

FİLM GİBİ BANKA SOYGUNU

FİLM GİBİ BANKA SOYGUNU

Banka şubesine elini kolunu sallayarak gelen silahlı bir kişi kameraların karşısında paraları alarak kaçtı. 

Şişli'de bir banka şubesine gelen silahlı kişi güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdikten sonra bankadan yaklaşık 100 bin TL ile yüklü miktarda dövizi alarak kaçtı. Polis taksiyle kaçan soyguncuyu yakalamak için çalışma başlattı. Soygun anı güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.
SOYGUNCUYU ESNAF KOVALADI
Banka güvenlik görevlisi ve çevredeki esnaf soyguncuyu kovalamaya başladı. Soyguncu arkadan gelenlerin olduğunu görünce bir el havaya ateş etti. Ara sokakta taksiye binen soyguncu olay yerinden uzaklaştı. Polis ekipleri plakası belirlenen şüpheli taksiyi Darülaceze Caddesi üzerinde durdurdu. Taksici soyguncunun Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde inerek uzaklaştığını söyledi. 
BANKADA İNCELEME YAPILDI
Olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi.Özel harekat polisleri de çevrede güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri bankada ve çevrede detaylı incelemede bulundu.  Kaçan soyguncunun eşkalini ekiplere bildiren polisler, soyguncuyu yakalamak için çalışma başlattı.
GÜVENLİK KAMERASINA YANSIDI
Soygun  anı ve soyguncunun para dolu çanta ile bankadan çıkıp taksiye bindiği caddeye doğru koşması güvenlik kamerasına sanişe saniye yansıdı.

Etiketler: istanbul'da banka soygunu

Facebook Yorumları