Garanti Bankası’nda üst yönetimde değişiklikler oldu. Garanti’nin patronu BBVA, ABD’ye Türk yönetici atadı.
2011 yılında Garanti ailesine katılan ve Genel Müdür Vekilliği, Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı ile Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürlüğü görevlerini başarıyla sürdüren Onur Genç, Garanti’nin hissedarı BBVA Grubu’nun en büyük dört bankasından biri olan ve ABD’de faaliyet gösteren BBVA Compass’a Genel Müdür olarak atandı. Bu atama ile BBVA’nın en stratejik ve önemli pazarlarından birisi bir Türk yöneticiye emanet edildi.
 17 yılı aşkın süredir KOBİ Bankacılığından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak farklı sorumluluklar üstlenen ve bankaya önemli katkılarda bulunan Nafiz Karadere ise görevini Garanti Emeklilik Genel Müdürlüğünü yürüten Cemal Onaran’a devretti.  Karadere, Öğretmen Akademisi Vakfı (ÖRAV) ve SALT’ta Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini sürdürmeye devam edecek.  Bireysel Bankacılık Pazarlama Koordinatörü olarak görev yapan Burak Ali Göçer ise Garanti Emeklilik Genel Müdürlüğünü devralacak.
 Onur Genç’in BBVA Compass Genel Müdürlüğünü üstlenmesinin ardından, Bireysel Kitle Bankacılığı Pazarlama Koordinatörü olan Mahmut Akten, Bireysel Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenecek.
 Garanti Ödeme Sistemleri’nde Pazarlama ve Bireysel Kartlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Işıl Akdemir Evlioğlu da, Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürlüğü görevini devralacak.