Akbank  “En İyi Müşteri Değeri Yaratan Ürün” ödülünü kazandı.
Geçen yıl Haziran ayında müşterilerinin hizmetine sunulan Akbank’ın “Neo Birebir” kartı, MasterCard’ın Catalyst 2016 etkinliğinde 2015 yılında Türkiye ödeme sistemleri pazarında “En İyi Müşteri Değeri Yaratan Ürün” ödülünü kazandı.

MasterCard’ın, “Fark Yaratanların Gözüyle Dünyaya Bakmak” temasıyla düzenlediği etkinlikte finans dünyasının önde gelen kuruluşları buluştu. Satış, Pazarlama, Yılın En İyi Müşteri Değeri ve Yılın İnovasyonu olmak üzere dört ayrı kategoride ödüller sahiplerini buldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen MasterCard Türkiye ve Azerbaycan Genel Müdürü Yasemin Bedir, “Müşterimize verdiğimiz değeri yaratıcı ve inovatif hizmet ve ürünler geliştirerek her geçen gün daha üst noktaya taşıyoruz. Önümüzdeki dönemde de müşterilerimize hayatlarının her alanında fayda sağlayacak ürünler sunmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Yüksek gelir grubundaki müşterilere sunulan MasterCard logolu Akbank Neo Birebir, Türkiye’nin Platinum özelliğe sahip ilk banka kartı olma özelliğini taşıyor. Akbank Neo Birebir, kullanıcılarına daha yüksek günlük para çekim limitlerinin yanı sıra özel kampanya ve hizmet ayrıcalıkları sağlıyor.

Akbank Neo Birebir banka kartlarının ayrıcalıklar dünyasında, Kişisel Asistanlık Hizmeti, Konut Destek Hizmetleri, Araç Destek Hizmetleri, Organizasyon ve Rezervasyon Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri ve Hobi Kulüpleri konularında hizmetler sunuluyor.