Garanti Bankası, başta tedarik zinciri, tahsilat ve ödeme çözümleri olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle “Türkiye’nin En İyi Nakit Yönetimi” ödülünü almaya hak kazandı.
Garanti Bankası, dünyanın önde gelen finans dergilerinden Global Finance tarafından verilen “Türkiye’nin En İyi Nakit Yönetimi” ödülünü aldı.  

Yaklaşık 20 yıl önce Nakit Yönetimi birimini kurarak sektörde nakit yönetimi alanında bir çok ilke imza atan Garanti Bankası, farklı segmentteki birçok müşterisinin ihtiyacına nakit yönetimi çözümleriyle cevap veriyor. Bu çerçevede Garanti Nakit Yönetimi, Global Finance tarafından ürün çeşitliliği ve pazar payı gibi birçok farklı kritere göre yapılan değerlendirme sonucunda, başta tedarik zinciri, tahsilat ve ödeme çözümleri olmak üzere geniş ürün yelpazesiyle “Türkiye’nin En İyi Nakit Yönetimi” ödülünü almaya hak kazandı.  

Açıklamada görüşlerine yer verilen Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, şunları kaydetti:

“Daha önce birçok kez Türkiye’nin En İyi Nakit Yönetimi bankası seçilen Garanti’nin, bu kez de Global Finance dergisi tarafından ödüle layık görülmesinden gurur duyuyoruz. Bankamız müşteri ihtiyaçlarını çok iyi analiz ederek nakit yönetimi alanında en iyi hizmeti veriyor. Nakit yönetimi çözümlerimizle sadece kurumsal ve ticari segmentteki müşterilerimize değil, KOBİ’ler ve hatta bireysel müşterilerimiz için de yeni ve katma değerli çözümler üretmeye devam edeceğiz.” 

Facebook