Garanti Bankası’nın kredi kartı Bonus, kredi kartı sektöründe bir ilk olan BonusFlaş uygulamasını kullanıma sundu.
iOS ve Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kullanılabilen uygulamayla kampanya takibi, kart bilgileri sorgulama, limit artırım talebi, borç ödeme ve mobil ödeme gibi işlemler tek bir platform üzerinden, çok daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilebiliyor.
İşlemler cep’te
Uygulama sayesinde kullanıcılar, sahip oldukları tüm Garanti banka ve kredi kartlarını aynı platformda kolaylıkla kontrol etme imkanı buluyor. Kredi kartıyla yapılan hemen tüm işlemleri sunan, kullanıcılara hız ve kolaylık sağlayan uygulama aynı zamanda, harcama alışkanlıklarını analiz ederek, müşteriler için en uygun kampanyaları öneriyor.
Garanti Bankası Genel Müdürü Fuat Erbil, Türkiye kredi kartı pazarında lider konumda olduklarını söyledi. Bonus’un 15’inci yılını kutladıklarını belirten Erbil, “Müşterilerinin beklentisine uygun, yenilikçi ve fark yaratan ürünleri bankamızın bu alandaki liderliğinde önemli rol oynuyor. Teknolojideki hızlı gelişmelerle birlikte bankacılık hizmetleri de aynı hızla dijitalleşirken, biz de Garanti olarak müşterilerimize her alanda, beklentilerinin ötesinde, hayatlarını kolaylaştıran, zamandan ve mekandan bağımsız ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz” dedi.
Tek platform
Garanti Ödeme Sistemleri Genel Müdürü ve Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Onur Genç ise Bonus markasının doğduğu 2000 yılından bu yana, Bonus’un sadece bedavası değil, seveni ve kullananı en bol kredi kartı olması için, ilk günkü heyecanla çalışmayı sürdürdüklerini söyledi.
Genç, yeni uygulamayla müşterilerin, Garanti banka ve kredi kartlarını tek platform üzerinden kolaylıkla yönetebilme, mobil ödemeler dahil, kredi kartıyla gerçekleştirilen hemen her işlemi telefonları aracılığıyla çok daha hızlı bir şekilde yapabilme imkanına sahip olacaklarını dile getirdi.

Facebook