PARAMEDYA

Bankacılık

"Türkiye Emlak Katılım Bankası''nı çok yakın zamanda hizmete açmayı planlıyoruz"

Çevre ve Şehircilik Bakanı Kurum, "Türkiye Emlak Katılım Bankasını çok yakın zamanda Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifiyle hizmete açmayı planlıyoruz." dedi.

Merkez Bankası''ndan zorunlu karşılık açıklaması

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasınca, resmi kuruluşlar mevduatının/katılım fonunun zorunlu karşılığa tabi yükümlülüklerden hariç tutulmasına karar verildiği bildirildi.

Hayırlı Cumalar:Bankam beni niye öptü!

Bayram değil seyran değil, bu bankalar için HAYIRLI CUMA nereden çıktı? Usta bankacı Erol Taşdelen yazıyor: Bankaların cuma vurgunu.

Merkez kıyak tamam!

Merkez Bankası'ndan bankalara bir güzellik daha. Bazı zorunlu karşılıklar ile ilgili tableğde teğişikliğe gitti.

İK Müdürü Yıkıcı, yenilikçi İK'yı anlatacak

Yapı Kredi Bankası Genel Müdür Yardımcısı Hakan Alp,  İK'da Değişim Yönetimi Zirvesi'nde Yıkıcı, Yenilikçi İK'yı anlatacak.

BAŞINIZ SAĞ OLSUN!

İbrahim, Nadide, Ahmet, Şener! Son bir yılda vefat eden bankacılardan dört tanesi. Sektörde yaşanan canavarlıktan dolayı kanser olan arkadaşlarımızı unuttuk!  ŞUBECİ yazıyor!

Merkez Bankasının Olağanüstü Genel Kurulu yarın yapılacak

Merkez Bankası Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, yarın Ankara''da gerçekleştirilecek.

Akbank'tan çalışanlarına büyük jest: yüzde 20 zam

Akbank, çalışanlarının örgütlü sendikası Banksis'in çağrısına olumlu yanıt vererek yüzde 20 zam yapma kararı aldı. Banksis, Akbank'ın bu kararını çalışanlarının moral motivasyonunu yükselttiğini açıkladı.

Bankacılar nankör mü?

Banka çalışanları neden mızmızlanıyor, çalışma koşullarından şikayet ediyor. Peki bankacılar nankör mü? Duayen bankacıdan bankacılık sektörünün yaşadığı trajediyi yazdı.

Bankacılıkta mobbinge çözüm önerileri

Uzman Psikolog Gizem Taşdelen, bankacılık sektöründe mobbinge karşı ne yapılması gerektiğini anlatıyor.Rehber niteliğinde bir çalışma.

Garanti'de cinsel eşitlik var

Garanti, Bloomberg Cinsiyet Eşitliği Endeksi’nde yer alan Türkiye’den tek şirket oldu

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Merkez Bankası bir hafta vadeli repo ihale faiz oranını (politika faizi) yüzde 24''te sabit tuttu.

Akbank'la ilgili son bomba!

Akbank patronlarının Malta vatandaşı olduğunu iddia eden Sabah Gazetesi son bombayı patlattı. Sabancı ailesi, bedelli sermaye arttırımına katılmak istemiyor mu?

Cep telefonu pos olacak!

söyleyen ING Bank KOBİ ve Ticari Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı İhsan Çakır, Android tabanlı akıllı cep telefonlarını POS cihazına dönüştüreceklerini  açıkladı.

Mobbingin sonuçları

Bir insanlık suçu olan mobbing nasıl bir sonuç ortaya çıkartıyor? Dahası nasıl bir enkaz. Uzman Psikolog Gizem Taşdelen'in yazısının 3.bölümü

Yapı Kredi'de yine yas var

Yapı Kredi Bankası çalışanları bir arkadaşlarını daha kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşıyor. 

Mobbingin nedeni?

Uzman psikolog Gizem Taşdelen'in hazırladığı mobbing dosyasının ikinci bölümü. Mobbingin yani psikolojik tacizin altında yatan gerçek sebep nedir?

Vakıfbank adeta para dağıtıyor

Seçim öncesi paket açıklama yarışına Vakıfbank da katıldı. Takipteki kredilerin faizini sıfırlıyor ve kart borçlarını düşük faizden 120 aya kadar yapılandırıyor. İşte o detaylar:

Türkiye'de faizler düşer mi?

Usta bankacıdan ders niteliğinde bir yazı. Türkiye'de faizler düşer mi? Bankacılık nasıl işler ve kredi tarafından durum ne?

Paramedya Mobbing dosyasını açıyor!

Mobbing yani psikolojik taciz. Paramedya mobbing dosyasını açıyor: Uzman Psikolog Gizem Taşdelen, her bankacının başının belası  mobbingi her yönü ile ela alıyor. Elinizin altında olması gereken bir çalışma.

Kayıtlar: 1 - 20 , Toplam: 2195